Назар Божинський - Назар Божинський — Українські менестрелі

Ви можете слухати безкоштовно Назар Божинський — Українські менестрелі. Виконавець: Владислав Писарев, Жанр: проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Назар Божинський — Українські менестрелі
Виконавець: Владислав Писарев
Жанр: проза,
01.06.2022
00:52:53
62
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Назар Божинський - Назар Божинський — Українські менестрелі резюме книги

Назар Божинський — Українські менестрелі - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Владислав Писарев,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Українське кобзарство розвивалося з давніх часів, виконувало свою роль зберігачів традиції, культури, виховання нових поколінь. Назви українських кобзарів в різні часи бували різними, деякі зникали, деякі існували паралельно, з’являлися нові. Бояни, кобзарі, бандуристи, старці, діди — це все назви одних і тих самих українських співців.

Епічні, традиційні співці — явище не тільки українське. Схожі традиції існували в більшості народів світу. Це акини, барди, мейстерзінгери, менестрелі та багато інших. На перший погляд, що можна знайти нового в кобзарстві? Так, це глибока та таємнича спільнота з давніми традиціями, що є одним зі стовпів української культури. Але якщо подивились на культуру як на глобальне явище, німцям, французам, американцям, японцям, що не зіштовхуються щоденно з українською культурою, може бути заважкий поріг входу в явище кобзарства.

Переоцінюючи кобзарів як частину великої сім’ї європейських співців, ця книга планує зробити кобзарство відкритішим для міжнародних друзів України.

Аудіокнигу надав проєкт «Gwara Media» — місце розвитку аудіокниг, сервісів нових медіа та креативних індустрій.

Назар Божинський — Українські менестрелі слухати онлайн безкоштовно

Назар Божинський — Українські менестрелі - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Назар Божинський, виконавець

Назар Божинський прослухати всі книги автора по черзі

Назар Божинський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Назар Божинський - Назар Божинський — Українські менестрелі відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Назар Божинський — Українські менестрелі, Виконавець: Владислав Писарев, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.