Вацлав Сміл - Як насправді влаштований світ. Минуле, теперішнє і майбутнє з погляду науки

Ви можете слухати безкоштовно Як насправді влаштований світ. Минуле, теперішнє і майбутнє з погляду науки. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Вацлав Сміл - Як насправді влаштований світ. Минуле, теперішнє і майбутнє з погляду науки резюме книги

Як насправді влаштований світ. Минуле, теперішнє і майбутнє з погляду науки - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Наше сьогоденне життя перенасичене інформацією, проте більшість людей все ж таки не знають, як насправді влаштований наш світ. Ця книжка висвітлює основні теми, пов'язані із забезпеченням нашого виживання та добробут: енергія, виробництво харчових продуктів, найважливіші довговічні матеріали, глобалізація, оцінювання ризиків, навколишнє середовище та майбутнє людини.
Кількісний погляд на світ відкриває істини, які змінюють наше ставлення до минулого, сьогодення і невизначеного майбутнього.
Ми підготували для вас стислий переказ ключових ідей цієї книги.

Ютуб канал диктора


Подякувати диктору:
Посилання на конверт в Приватбанку
PayPal: [email protected]

Як насправді влаштований світ. Минуле, теперішнє і майбутнє з погляду науки слухати онлайн безкоштовно

Як насправді влаштований світ. Минуле, теперішнє і майбутнє з погляду науки - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Вацлав Сміл, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Як насправді влаштований світ. Минуле, теперішнє і майбутнє з погляду науки", Вацлав Сміл

Подібні аудіокниги до "Як насправді влаштований світ. Минуле, теперішнє і майбутнє з погляду науки" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Вацлав Сміл прослухати всі книги автора по черзі

Вацлав Сміл - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Вацлав Сміл - Як насправді влаштований світ. Минуле, теперішнє і майбутнє з погляду науки відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Як насправді влаштований світ. Минуле, теперішнє і майбутнє з погляду науки, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.