Тамара Ейдельман - Як працює пропаганда

Ви можете слухати безкоштовно Як працює пропаганда. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тамара Ейдельман - Як працює пропаганда резюме книги

Як працює пропаганда - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Тамара Ейдельман, вчитель історії з тридцятирічним стажем і популярна лекторка, досліджує витоки та стан пропаганди. На прикладах із різних країн і століть вона показує, як заангажовані медіа впливають на громадську думку, як влаштовані типові пропагандистські прийоми та як слід читати новини в епоху постправди.

Ютуб канал диктора


Подякувати диктору:
Посилання на конверт в Приватбанку
PayPal: [email protected]

Як працює пропаганда слухати онлайн безкоштовно

Як працює пропаганда - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тамара Ейдельман, виконавець

Тамара Ейдельман прослухати всі книги автора по черзі

Тамара Ейдельман - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тамара Ейдельман - Як працює пропаганда відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Як працює пропаганда, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.