Ґео Шкурупій - Чорна неміч

Ви можете слухати безкоштовно Чорна неміч. Виконавець: Appeks, Жанр: Українська література, Історична проза, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ґео Шкурупій - Чорна неміч резюме книги

Чорна неміч - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Appeks,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У розвідці "Про прозу взагалi та про нашу прозу 1925 р." знаний літературознавець Олександр Білецький щиро привітав молодого прозаїка, вмістивши в часописі "Червоний шлях" таке резюме: "Ґео Шкурупій - вундеркінд нашої літературної сучасності". І далі: "Шкурупій, зрозуміла річ, орієнтується на Європу. Молодість, пожадлива на всякі враження, разом із тим i літературні, зробила його "Переможець дракона" надміру літературним: майже кожне оповідання викликає книжкові спогади… але згодьмося, що в цілому збірник Шкурупія - цікаве явище в нашій молодій белетристиці… В літературі. яка по суті тільки тепер зіп'ялася на ноги i виходить у "великий світ", такі явища потрібні й допомагають їй іти вперед".

Ютуб канал диктора


Чорна неміч слухати онлайн безкоштовно

Чорна неміч - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ґео Шкурупій, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Чорна неміч", Ґео Шкурупій

Подібні аудіокниги до "Чорна неміч" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ґео Шкурупій прослухати всі книги автора по черзі

Ґео Шкурупій - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ґео Шкурупій - Чорна неміч відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Чорна неміч, Виконавець: Appeks, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.