Сунь-Цзи - Мистецтво війни

Ви можете слухати безкоштовно Мистецтво війни. Виконавець: Руслан Драпалюк, Жанр: Світова література, Книги про війну, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Сунь-Цзи - Мистецтво війни резюме книги

Мистецтво війни - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Руслан Драпалюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Закони війни учителя Суня" (Так буквально перекладається всесвітньовідоме "Мистецтво війни") - це стародавній (йому понад 2500 років!) китайський трактат, авторство якого приписується генералу й стратегу Сун-Цзи, що жив наприкінці періоду Чуньцю або ж на початку періоду Чжаньго. Не треба думати, що цей текст –лише відголосок сивої давнини, цікавої лише історикам. Натомість його і сьогодні вивчають, наприклад, в армії США, на філософських та політологічних студіях провідних університетів світу. Сунь-Цзи вважав війну необхідним злом. Війну бажано вести швидко щоб уникнути економічних втрат та поступово зростаючого внутрішнього супротиву (опозиції знаті та невдоволення населення), або ж вести її на території супротивника задля використання його, а не власних ресурсів. Він вважав, що стратегія — це не є планування в сенсі роботи по розробленому списку завдань, але скоріше, що це вимагає швидкої та адекватної реакції на умови, які змінюються. Отже, цей трактат – не стільки про військові дії, скільки про організацію мислення і мас людей.

Мистецтво війни слухати онлайн безкоштовно

Мистецтво війни - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Сунь-Цзи, виконавець

Сунь-Цзи прослухати всі книги автора по черзі

Сунь-Цзи - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Сунь-Цзи - Мистецтво війни відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Мистецтво війни, Виконавець: Руслан Драпалюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.