Іван Багряний - Людина біжить над прірвою

Ви можете слухати безкоштовно Людина біжить над прірвою. Виконавець: Характерник, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Людина біжить над прірвою
Виконавець: Характерник
24.06.2024
16:23:29
81
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Іван Багряний - Людина біжить над прірвою резюме книги

Людина біжить над прірвою - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Характерник,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Людина біжить над прірвою" - роман, що написаний українським письменником Іваном Багряним відразу після Другої світової війні в таборах Ді-Пі (1948-49, Гарміш-Партенкірхен) та вперше надрукований 1965 року.

Один із найбільш сильних та реалістичних текстів про Другу світову війну в українській літературі. Цей роман ілюструє ситуацію, у якій опинилося цивільне населення, затиснуте між двома окупантами. Але навіть серед таких жахливих декорацій ми бачимо героя, який відмовляється коритися будь-яким посяганням на свою свободу. Героя, якого міг описати лише Багряний.

Ця книга — гімн життю посеред бомбардувань та таборів полонених, справжній приклад стоїцизму та віри в людину, і, зрештою, — низка авантюр та небезпек на шляху Додому.

Ютуб канал диктора


$ Підтримати Характерника гривнею

Телеграм: h_audiobooks

Людина біжить над прірвою слухати онлайн безкоштовно

Людина біжить над прірвою - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Іван Багряний, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Людина біжить над прірвою", Іван Багряний

Подібні аудіокниги до "Людина біжить над прірвою" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Іван Багряний прослухати всі книги автора по черзі

Іван Багряний - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Іван Багряний - Людина біжить над прірвою відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Людина біжить над прірвою, Виконавець: Характерник, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.