Террі Пратчетт - Крадій Часу

Ви можете слухати безкоштовно Крадій Часу. Виконавець: Pik CaH4E3, Жанр: Світова література, Сучасна проза, фентезі, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Крадій Часу
Виконавець: Pik CaH4E3
24.06.2024
11:18:22
85
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Террі Пратчетт - Крадій Часу резюме книги

Крадій Часу - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Pik CaH4E3,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Більшості мешканців Дискосвіту, як і всім нам, завжди бракує часу, а ще — знання і розуміння історії. Тож добре, що існують історичні ченці, які вберігають світ від збоїв і при потребі латають та зшивають між собою епохи. Утім, Дискосвіт опиняється в небезпеці, коли одному заповзятому годинникареві замовляють виготовити досконало точний годинник. Хтозна, що станеться, якщо його запустити. За порятунок світу беруться хитруватий монастирський підмітальник Лу-Тзе та його аж надто обдарований учень Лобсанґ Лудд — як виявиться, кращої компанії, щоб дати раду завмиранню часу, просто не знайти.

Ютуб канал диктора


Посилання на банку на розвиток Ютуб каналу Pik CAH4E3, дякую. https://send.monobank.ua/jar/8QdCMJs3oW

Крадій Часу слухати онлайн безкоштовно

Крадій Часу - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Террі Пратчетт, виконавець

Террі Пратчетт прослухати всі книги автора по черзі

Террі Пратчетт - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Террі Пратчетт - Крадій Часу відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Крадій Часу, Виконавець: Pik CaH4E3, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.