Томас Еріксон - В оточенні ідіотів

Ви можете слухати безкоштовно В оточенні ідіотів. Виконавець: Катря розкаже, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига В оточенні ідіотів
Виконавець: Катря розкаже
20.06.2024
04:17:27
73
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Томас Еріксон - В оточенні ідіотів резюме книги

В оточенні ідіотів - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Катря розкаже,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
А що, якщо всі ті, хто здаються повними ідіотами, насправді є ними об’єктивно?

Напевне ще зі шкільних часів ви помічали, що з деякими однолітками досить легко спілкуватися, цілком можливо знайти спільну мову й вести діалог на будь-яку тему, натомість з іншими спілкування складаєтеся таким чином, що не складається зовсім.

Відповідь на ці питання на сторінках книги «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» пробує знайти Томас Еріксон - шведський письменник та психолог з соціальних комунікацій.

Книга Томаса Еріксона допоможе налагодити стосунки з навколишніми, розібратися, які існують концепції типів людей та стати трішки терпиміше до тих, хто видається нам повною протилежністю нас самих. Дізнайтеся, як покращити міжособистісне спілкування у різних сферах і як вирішувати конфліктні ситуації, інформація з цієї книги буде корисною для кожного, хто бажає краще розуміти навколишніх, а особливо студентам-психологам та працівникам галузей, які пов’язані з комунікацією.

Ютуб канал диктора


Просимо вас віддячити диктора за його роботу з озвучки твору:
МоноБанка
Buymeacoffee

Телеграм: https://t.me/katia_rozkazhe

В оточенні ідіотів слухати онлайн безкоштовно

В оточенні ідіотів - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Томас Еріксон, виконавець

Томас Еріксон прослухати всі книги автора по черзі

Томас Еріксон - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Томас Еріксон - В оточенні ідіотів відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу В оточенні ідіотів, Виконавець: Катря розкаже, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.