Микола Лукаш - Я читаю світ

Ви можете слухати безкоштовно Я читаю світ. Виконавець: Олександр Денисенко, Жанр: Українська література, Біографія, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Микола Лукаш - Я читаю світ резюме книги

Я читаю світ - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олександр Денисенко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Ледь не все, що ви читали зі шкільного курсу зарубіжної літератури українською – це, швидше за все, переклади Миколи Лукаша (1919–1988). Він знав 22 мови та переклав тисячі творів. Серед них "Фауст" та "Декамерон", "Пані Боварі" та "Дон Кіхот".
Але друзям і колегам він запам’ятався ще й нестандартною поведінкою і одягом, дотепністю та цікавим способом життя. Тож спогади про Миколу Лукаша наштовхнули на те, щоб уявити його нашим сучасником – хіпстером, екосвідомим аскетом та останнім романтиком. І в той же час – геніальним перекладачем.
Адже в Миколі поєднувалось непоєднуване: він обідав у ресторанах і голився лише в перукарні, та водночас був байдужим до побуту; вдягався бідно, та водночас екстравагантно; був душею компанії, та водночас і мовчазним затвірником.
Радіоверсії найкращих творів за участю зірок української сцени.
Слухайте більше на Радіо Культура

Я читаю світ слухати онлайн безкоштовно

Я читаю світ - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Микола Лукаш, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Я читаю світ", Микола Лукаш

Подібні аудіокниги до "Я читаю світ" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Микола Лукаш прослухати всі книги автора по черзі

Микола Лукаш - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Микола Лукаш - Я читаю світ відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Я читаю світ, Виконавець: Олександр Денисенко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.