Валерій Шевчук - Мисленне дерево

Ви можете слухати безкоштовно Мисленне дерево. Виконавець: Ігор Мурашко, Жанр: Українська література, Історична проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Валерій Шевчук - Мисленне дерево резюме книги

Мисленне дерево - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ігор Мурашко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Роман-есе «Мисленне дерево» — твір-роздум українського письменника, за фахом історика, Валерія Шевчука про таємничі сторінки культурної історії Києва як серця землі давньоруської та української. Автор намагається по-своєму прочитати відомі факти і легенди, зв'язані з походженням міста і з його засновниками, простежити витоки і сліди найдавнішого східнослов'янського поетичного епосу, робить спробу відтворити культурне обличчя Києва і південноруської землі, доказує, що й до прийняття християнства тут була й розвинена культура, і навіть письмо, дещо християнство запозичило, а дещо знищило. Написана з немалою ерудицією, книга буде корисна й цікава всім, хто захоплюється історією української і східнослов'янської культур.

Мисленне дерево слухати онлайн безкоштовно

Мисленне дерево - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Валерій Шевчук, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Мисленне дерево", Валерій Шевчук

Подібні аудіокниги до "Мисленне дерево" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Валерій Шевчук прослухати всі книги автора по черзі

Валерій Шевчук - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Валерій Шевчук - Мисленне дерево відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Мисленне дерево, Виконавець: Ігор Мурашко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.