Генрі Лайон Олді - Герой має бути один

Ви можете слухати безкоштовно Герой має бути один. Виконавець: Pik CaH4E3, Жанр: Світова література, фентезі, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Герой має бути один
Виконавець: Pik CaH4E3
08.06.2024
19:54:58
52
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Генрі Лайон Олді - Герой має бути один резюме книги

Герой має бути один - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Pik CaH4E3,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Міф про подвиги Геракла відомий усім змалку. Але не всі знають, що на юному Гераклі перетнулися інтереси Олімпійської Сім'ї, скинутих до Тартару титанів, а також багатьох людей – внаслідок чого майбутній герой та його брат Іфікл з дитинства стали заручниками чужих інтриг. Зловісні напади безумства, до яких схильний Великий Геракл, вівтарі Одержимих Тартаром, на яких димиться кров людських жертв – у цьому ховається смертельно небезпечна таємниця, яку земний батько Геракла – Амфітріон, онук Персея – вимушений хранити до самої смерті і навіть після неї.

Ютуб канал диктора


Посилання на банку на розвиток Ютуб каналу Pik CAH4E3, дякую. https://send.monobank.ua/jar/8QdCMJs3oW

Герой має бути один слухати онлайн безкоштовно

Герой має бути один - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Генрі Лайон Олді, виконавець

Генрі Лайон Олді прослухати всі книги автора по черзі

Генрі Лайон Олді - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Генрі Лайон Олді - Герой має бути один відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Герой має бути один, Виконавець: Pik CaH4E3, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.