Олесь Бердник - Серце матіоли

Ви можете слухати безкоштовно Серце матіоли. Виконавець: Тося Читає Казки, Жанр: Українська література, Дитяча література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олесь Бердник - Серце матіоли резюме книги

Серце матіоли - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Тося Читає Казки,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Казки та легенди «Серце Матіоли» - це спроба відомого українського письменника-фантаста Олеся Бердника повернутися в правічне річище народної мудрості, де простими словами та образами передаються найскладніші філософські поняття, а за дитячими сюжетами приховуються болючі роздуми мислителя про вічні проблеми людства. Для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.

Ютуб канал диктора


Серце матіоли слухати онлайн безкоштовно

Серце матіоли - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олесь Бердник, виконавець

Олесь Бердник прослухати всі книги автора по черзі

Олесь Бердник - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олесь Бердник - Серце матіоли відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Серце матіоли, Виконавець: Тося Читає Казки, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.