Нікколо Макіавеллі - Про військове мистецтво. Державець

Ви можете слухати безкоштовно Про військове мистецтво. Державець. Виконавець: Матвій Нікалаєв, Жанр: Світова література, Книги про війну, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Нікколо Макіавеллі - Про військове мистецтво. Державець резюме книги

Про військове мистецтво. Державець - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Матвій Нікалаєв,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Нікколо Макіавеллі — відомий італійський філософ і політик епохи Відродження, обіймав у Флоренції посаду державного секретаря та відповідав за дипломатичні зв’язки республіки.

Його трактат "Про військове мистецтво" - єдиний політичний твір Макіавеллі, опублікований за життя. Ця праця - одна з кращих книг про військову справу, нарівні з "Записками про галльську війну" Гая Юлія Цезаря і "Мистецтвом війни" Сунь Цзи.

Та найбільшої, особливої слави зажив Макіавеллі своїм знаменитим твором "Державець" (1513), в якому він зробив спробу сформулювати загальні закони політичного життя, викласти суть "ремесла політика", а також визначити роль і місце державця в Європі та Італії ХVІ століття.

Переклад українською Ярослава Мишанича

Про військове мистецтво. Державець слухати онлайн безкоштовно

Про військове мистецтво. Державець - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Нікколо Макіавеллі, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Про військове мистецтво. Державець", Нікколо Макіавеллі

Подібні аудіокниги до "Про військове мистецтво. Державець" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Нікколо Макіавеллі прослухати всі книги автора по черзі

Нікколо Макіавеллі - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Нікколо Макіавеллі - Про військове мистецтво. Державець відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Про військове мистецтво. Державець, Виконавець: Матвій Нікалаєв, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.