Девід Лоуренс - Коханець леді Чатерлей

Ви можете слухати безкоштовно Коханець леді Чатерлей. Виконавець: Микола Козій, Жанр: Світова література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Коханець леді Чатерлей
Виконавець: Микола Козій
03.06.2024
14:40:08
100
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Девід Лоуренс - Коханець леді Чатерлей резюме книги

Коханець леді Чатерлей - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Микола Козій,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У творі розповідається історія родини Чаттерлей - пари з вищого світу. Після отриманих на війні поранень Кліффорд - чоловік Констанс залишився паралізованим.

Його дружина вже втратила надію на материнство й не має задоволення в сексі, але неочікувано для себе знайомиться з новим працівником їхнього маєтку. Констанс Чаттерлей, молодої дівчини якій ще немає й тридцяти розривається між платонічною прив'язаністю до чоловіка та цілком земною, чуттєвою пристрастю до вродливого лісника.

Цей твір, який був виданий у 1928 році спричинив скандальні дискусії, адже опис відвертих любовних сцен був відразу визнаний непристойністю, а сам сюжет деким сприймався як заклик до підриву інституту шлюбу.

Навіть через майже сто років книга «Коханець леді Чаттерлей» знову і знову захоплює читача глибиною розуміння людської психології, а особливо - психології кохання. Можливо, прочитавши її ви замислитеся над тим, що красивішої історій кохання в літературі годі й шукати, а можливо - поринете в глибокі роздуми, спровоковані сюжетом.

Роман «Коханець леді Чаттерлей» приніс Девіду Герберту Лоуренсу найбільший успіх й водночас був найгіршим розчаруванням. Свого часу твір вважали зразком «мерзенної порнографії», а згодом визнали класикою англомовної прози.

Коханець леді Чатерлей слухати онлайн безкоштовно

Коханець леді Чатерлей - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Девід Лоуренс, виконавець

Девід Лоуренс прослухати всі книги автора по черзі

Девід Лоуренс - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Девід Лоуренс - Коханець леді Чатерлей відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Коханець леді Чатерлей, Виконавець: Микола Козій, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.