Джейн Остен - Гордість та упередженість

Ви можете слухати безкоштовно Гордість та упередженість. Виконавець: Ївга, Жанр: Світова література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Гордість та упередженість
Автор:
Виконавець: Ївга
31.05.2024
12:56:24
62
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Джейн Остен - Гордість та упередженість резюме книги

Гордість та упередженість - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ївга,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Гордість та упередженість" - найвідоміший роман популярної британської письменниці Джейн Остін (1775—1817).
Закохані серця часом легко долають соціальні­ ба­р’є­ри, але не завжди можуть обійти стіни власної гордості­, звичайних непорозумінь, а інколи й упере­дже­ності. 21-літня Джейн Остін змогла так майстерно викласти у романі сподівання й розча­рування, турботи й почуття закоханих Елізабет і містера Дарсі, що її книгу і сьогодні із захопленням читають мільйони читачів різних поколінь­. Роман вирізняється зворушливою романтичністю, легким гумором, психологічно точно виписаними портре­тами героїв.

Ютуб канал диктора


Гордість та упередженість слухати онлайн безкоштовно

Гордість та упередженість - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Джейн Остен, виконавець

Джейн Остен прослухати всі книги автора по черзі

Джейн Остен - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Джейн Остен - Гордість та упередженість відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Гордість та упередженість, Виконавець: Ївга, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.