Луїза Хей - Життя тебе любить

Ви можете слухати безкоштовно Життя тебе любить. Виконавець: Катря розкаже, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Життя тебе любить
Автор:
Виконавець: Катря розкаже
13.05.2024
05:20:29
78
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Луїза Хей - Життя тебе любить резюме книги

Життя тебе любить - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Катря розкаже,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Якщо все летить шкереберть і нічого не вдається; коли довкола забагато непорозуміння з людьми та самим собою, а втома переважає бажання рухатися вперед - дозвольте собі спинитися. І почати жити так, як хочеться.

Ця книжка - пошук, що веде кожного з нас у найглибші частини душі, до себе справжнього. Кожен із семи розділів - це сім порад та ключів від дверей, що ведуть до життя мрії. Розділи містять теплі поради, мотивуючі афірмації, аналіз ситуацій та тактики вирішення найскладніших життєвих негараздів. Час дозволити собі любити і відчути любов Усесвіту. Бо любов - мета нашої душі. Ми тут, щоб любити світ. Ми тут, щоб обрати любов, а не страх.

Підписуйтеся на Телеграм диутора, тут безліч цікавих ідей, думок та матеріалів із книг.
https://t.me/katia_rozkazhe (Катря розкаже)

Підтримай диктора фінансово, на нові книги:

Життя тебе любить слухати онлайн безкоштовно

Життя тебе любить - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Луїза Хей, виконавець

Луїза Хей прослухати всі книги автора по черзі

Луїза Хей - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Луїза Хей - Життя тебе любить відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Життя тебе любить, Виконавець: Катря розкаже, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.