Іван Нечуй-Левицький - Старосвітські батюшки та матушки

Ви можете слухати безкоштовно Старосвітські батюшки та матушки. Виконавець: Ївга, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Іван Нечуй-Левицький - Старосвітські батюшки та матушки резюме книги

Старосвітські батюшки та матушки - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ївга,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Старосвітські батюшки та матушки" - багатоплановий твір про світське життя священників, написаний у гумористичному ключі.
У повісті розкривається думка про змізерніння людської душі, про згубність розладу з живими потребами народу, про явища морального занепаду серед духовного стану. Художньо осмислюючи життя і побут не лише духівництва, а й самого українського народу, письменник глибоко замислюється над проблемою ставлення до Бога та релігії, над необхідністю наближення до них. Показавши позбавлене духовних цінностей життя священників, автор порушив проблеми філософського порядку - питання сенсу життя та пошуку щастя.

Ютуб канал диктора

Старосвітські батюшки та матушки слухати онлайн безкоштовно

Старосвітські батюшки та матушки - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Іван Нечуй-Левицький, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Старосвітські батюшки та матушки", Іван Нечуй-Левицький

Подібні аудіокниги до "Старосвітські батюшки та матушки" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Іван Нечуй-Левицький прослухати всі книги автора по черзі

Іван Нечуй-Левицький - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Іван Нечуй-Левицький - Старосвітські батюшки та матушки відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Старосвітські батюшки та матушки, Виконавець: Ївга, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.