Марі Кондо - Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди

Ви можете слухати безкоштовно Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди. Виконавець: Катря розкаже, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди
Автор:
Виконавець: Катря розкаже
01.05.2024
04:50:36
93
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Марі Кондо - Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди резюме книги

Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Катря розкаже,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Після звичайного прибирання через пару днів у вас вдома знову безлад? За методом Кондо Марі ви будете прибирати ОДИН РАЗ І НАЗАВЖДИ. Секрет в тому, що ви позбавляєтесь від всіх непотрібних речей, а потрібні розкладає так, що потім дуже зручно повертати їх на місце.
У своїй книзі Марі наводить багато цікавих, а іноді і просто дивовижних історій про те, що вона знаходила в будинках своїх клієнтів. А також про те, як Магічне прибирання змінювало їх життя. Хтось вилікувався від шопоголізму, переставши скуповувати все підряд кожні вихідні. Хтось позбувся не тільки від непотрібних речей, але і від непотрібних зв’язків, звільнивши місце і час для дійсно важливого. Хтось за період капітального прибирання скинув зайві кілограми і визначився зі стилем в одязі. А хтось, оточивши себе тільки улюбленими речами, притягнув у своє життя і кохану людину!

Ютуб канал диктора

Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди слухати онлайн безкоштовно

Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Марі Кондо, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди", Марі Кондо

Подібні аудіокниги до "Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Марі Кондо прослухати всі книги автора по черзі

Марі Кондо - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Марі Кондо - Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди, Виконавець: Катря розкаже, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.