Марджері Вільямс - Вельветовий Кролик, або Як оживають іграшки

Ви можете слухати безкоштовно Вельветовий Кролик, або Як оживають іграшки. Виконавець: Світлана Покрасова, Жанр: Світова література, Дитяча література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Марджері Вільямс - Вельветовий Кролик, або Як оживають іграшки резюме книги

Вельветовий Кролик, або Як оживають іграшки - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Світлана Покрасова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Одна з тих історій, які не старіють і не втрачають актуальності. Вперше надрукована у 1922 році, багаторазово перевидана, екранізована, показана в театрі і по телебаченню, вона вже сто років залишається цікавою як для маленьких дітей, так і для їх батьків.

Книжка розповідає про те, як простенький вельветовий кролик став улюбленою іграшкою хлопчика, який не розлучався з ним ані вдень, ані вночі і не проміняв би його ні на які набагато цікавіші і красивіші іграшки. Кролик відчував себе таким потрібним і від цього неймовірно щасливим. Єдине, що трохи засмучувало, це його "несправжність". Та щастя було зруйноване хворобою хлопчика. Малюк, звичайно, видужав, але лікар наказав позбутися усіх речей, що оточували хворого. Тому кролику довелось "загубитися". І він заплакав справжніми сльозами, але не від того, що його можуть спалити, а від розлуки з хлопчиком. Врешті-решт, іграшку врятувала фея, яка віднесла кролика в ліс і здійснила його мрію стати справжнім.

Ютуб канал диктора

Вельветовий Кролик, або Як оживають іграшки слухати онлайн безкоштовно

Вельветовий Кролик, або Як оживають іграшки - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Марджері Вільямс, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Вельветовий Кролик, або Як оживають іграшки", Марджері Вільямс

Подібні аудіокниги до "Вельветовий Кролик, або Як оживають іграшки" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Марджері Вільямс прослухати всі книги автора по черзі

Марджері Вільямс - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Марджері Вільямс - Вельветовий Кролик, або Як оживають іграшки відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Вельветовий Кролик, або Як оживають іграшки, Виконавець: Світлана Покрасова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.