Джанні Родарі - Джельсоміно в Країні Брехунів

Ви можете слухати безкоштовно Джельсоміно в Країні Брехунів. Виконавець: Вікторія Ткачук, Жанр: Світова література, Дитяча література, АудіоКазка, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Джанні Родарі - Джельсоміно в Країні Брехунів резюме книги

Джельсоміно в Країні Брехунів - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Вікторія Ткачук,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Це дивовижна розповідь про країну, де за наказом піратів усе навпаки: кішки гавкають, а собаки нявкають, жителі називають полин фіалками, а хліб - чорнилом, де за кожне правдиве слово кидають до в'язниці. Але хлопчик-співак Джельсоміно з дивно гучним голосом разом з котом Шкандибчиком і чудовим художником Бананіто звільняють мешканців міста та повертають їм правдиве життя.

Ютуб канал диктора

Джельсоміно в Країні Брехунів слухати онлайн безкоштовно

Джельсоміно в Країні Брехунів - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Джанні Родарі, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Джельсоміно в Країні Брехунів", Джанні Родарі

Подібні аудіокниги до "Джельсоміно в Країні Брехунів" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Джанні Родарі прослухати всі книги автора по черзі

Джанні Родарі - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Джанні Родарі - Джельсоміно в Країні Брехунів відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Джельсоміно в Країні Брехунів, Виконавець: Вікторія Ткачук, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.