Моріс Леблан - Арсен Люпен - шляхетний грабіжник

Ви можете слухати безкоштовно Арсен Люпен - шляхетний грабіжник. Виконавець: BooGaGaрня, Жанр: Світова література, Детектив, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Арсен Люпен - шляхетний грабіжник
Виконавець: BooGaGaрня
26.04.2024
06:37:55
146
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Моріс Леблан - Арсен Люпен - шляхетний грабіжник резюме книги

Арсен Люпен - шляхетний грабіжник - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: BooGaGaрня,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Арсен Люпен - шляхетний грабіжник" - перший із серії детективів французького письменника Моріса Леблана (1864-1941).
Видані вперше у часописі «Je sais tout» («Я знаю все») у липні 1905 року, вони принесли їхньому автору світову популярність.
Герой дев’яти новел - неперевершений грабіжник, своєрідний "перекоти-поле", який керується лише власним кодексом честі і, що головне, не звик ніколи відступати. Неабиякої інтриги його пригоди набувають, коли доходить до такої собі гри в "поліцейські та злодії" і на шляху вигадливого авантюриста виростає непереможний англійський детектив Шерлок Голмс. Чи вдасться джентльмену-грабіжнику перемудрувати славетного джентльмена з Бейкер-стріт (хай ім’я його і змінене - до речі, через протест Конан-Дойля - та неважко збагнути, що мова саме про нього!)? Хай там як, але мільйони шанувальників Моріса Леблана та його чарівного героя Арсена Люпена майже століття гадають, чим же скінчиться цей поєдинок, і, втім, він не закінчується й досі. Чудова забава для любителів гострого й цікавого сюжету й красного слова водночас.

Ютуб канал диктора

Арсен Люпен - шляхетний грабіжник слухати онлайн безкоштовно

Арсен Люпен - шляхетний грабіжник - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Моріс Леблан, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Арсен Люпен - шляхетний грабіжник", Моріс Леблан

Подібні аудіокниги до "Арсен Люпен - шляхетний грабіжник" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Моріс Леблан прослухати всі книги автора по черзі

Моріс Леблан - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Моріс Леблан - Арсен Люпен - шляхетний грабіжник відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Арсен Люпен - шляхетний грабіжник, Виконавець: BooGaGaрня, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.