Джейн Остен - Менсфілд-парк

Ви можете слухати безкоштовно Менсфілд-парк. Виконавець: Ївга, Жанр: Світова література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Менсфілд-парк
Автор:
Виконавець: Ївга
23.04.2024
15:19:09
98
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Джейн Остен - Менсфілд-парк резюме книги

Менсфілд-парк - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ївга,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Джейн Остен (1775—1817) і досі по праву вважається "першою леді" англійської літератури. Її "романи звичаїв" підкоряють ось уже третє століття щирістю, тонким психологізмом, істинно англійським гумором і є обов’язковими для вивчення в коледжах і університетах Великої Британії.
Роман розповідає історію Фанні Прайс, яку її багатодітна родина з Портсмуту відправляє у віці десяти років до заможних тітки та дядька. Книга описує як дівчинка поступово дорослішає у своєму новому домі, де панують незгода та непорозуміння, користь та егоїзм.
Критики називають цей роман "ярмарком марнославства" Джейн Остен. У жодному іншому творі автора немає такого неприкритого засудження матеріального підходу до життя, як у цьому романі.

Ютуб канал диктора

Менсфілд-парк слухати онлайн безкоштовно

Менсфілд-парк - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Джейн Остен, виконавець

Джейн Остен прослухати всі книги автора по черзі

Джейн Остен - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Джейн Остен - Менсфілд-парк відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Менсфілд-парк, Виконавець: Ївга, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.