Артур Конан Дойл - Мідяні Буки

Ви можете слухати безкоштовно Мідяні Буки. Виконавець: Лесь Перистий, Жанр: Світова література, Повісті й оповідання, Детектив, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Артур Конан Дойл - Мідяні Буки резюме книги

Мідяні Буки - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лесь Перистий,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
До Шерлока Холмса звертається за допомогою молода дівчина, міс Віолет Гантер, яка самостійно заробляє на життя, працюючи гувернанткою. За щедру плату вона повинна виконувати ряд досить дивних прохань своїх наймачів, містера та місіс Рукасл. Одного дня дівчина помічає що в зачинене крило будинку постійно навідується господар, несучи з собою невелику торбинку. Дівчина підозрює, що справа нечиста, й просить допомоги у детектива.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Patreon: lesperysty

Мідяні Буки слухати онлайн безкоштовно

Мідяні Буки - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Артур Конан Дойл, виконавець

Артур Конан Дойл прослухати всі книги автора по черзі

Артур Конан Дойл - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Артур Конан Дойл - Мідяні Буки відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Мідяні Буки, Виконавець: Лесь Перистий, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.