Екгарт Толле - Нова Земля

Ви можете слухати безкоштовно Нова Земля. Виконавець: OSA, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Нова Земля
Виконавець: OSA
13.04.2024
11:29:58
74
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Екгарт Толле - Нова Земля резюме книги

Нова Земля - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: OSA,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Толле щосили закликає нас у момент Тепер – адже тільки тут можна стати по-справжньому щасливими і відчути життя на повну. На думку автора, щастя – це просто навичка, якою можна оволодіти, якщо навчитись вискакувати з потоку безсенсових думок. Толле готує нас до «еволюційної трансформації» – переходу людства на новий рівень свідомості, де більше не буде страждань і болю, де всі житимуть у гармонії і радості на Новій Землі.

«Нова Земля» – друга книга автора культової «Сили моменту Тепер». Незмінний (як і всі книги автора) бестселер «Нью-Йорк Таймс», перекладений 45 мовами світу.

Ютуб канал диктора

Нова Земля слухати онлайн безкоштовно

Нова Земля - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Екгарт Толле, виконавець

Екгарт Толле прослухати всі книги автора по черзі

Екгарт Толле - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Екгарт Толле - Нова Земля відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Нова Земля, Виконавець: OSA, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.