Шелбі Мег’юрін - Змія і Голуб

Ви можете слухати безкоштовно Змія і Голуб. Виконавець: Руда Книгарня, Жанр: Світова література, Роман, фентезі, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Змія і Голуб
Виконавець: Руда Книгарня
10.04.2024
08:19:07
140
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Шелбі Мег’юрін - Змія і Голуб резюме книги

Змія і Голуб - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Руда Книгарня,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Вiдьма та мисливець на вiдьом, пов’язанi священними шлюбними узами. Така iсторiя могла скiнчитися лиш одним: вогнищем i сiрником.

«Блис­кучий дебют, у якому є все, що я люблю: яскрава, впов­ні реалізована головна героїня, вигадлива й смертельно небезпечна система магії, а також пал­ка істо­рія кохан­ня, якою я зачитувалася допізна. “Змія і голуб” — не кни­га, а справж­нісінький діамант». — Сара Дж. Маас.

Ютуб канал диктора

Змія і Голуб слухати онлайн безкоштовно

Змія і Голуб - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Шелбі Мег’юрін, виконавець

Шелбі Мег’юрін прослухати всі книги автора по черзі

Шелбі Мег’юрін - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Шелбі Мег’юрін - Змія і Голуб відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Змія і Голуб, Виконавець: Руда Книгарня, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.