Марк Менсон - Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем

Ви можете слухати безкоштовно Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Марк Менсон - Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем резюме книги

Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Зараз дуже популярні поради та методики покращення якості життя. Багато бізнес-тренерів пропонують свої механізми для того, щоб бути більш продуктивними та заможними. Марк Менсон пропонує свій оригінальний підхід – мистецтво байдужості.

Вибери одну мету і забий на все інше: труднощі, невдачі та та критику зі сторони інших. Будь собою та йди до своєї мрії. Живи на повну! Ось головний зміст цієї книги. Рекомендується до читання втомленим від невизначеності та охочим припинити жити "відкладеним" життям.

Ютуб канал диктора


Подякувати диктору за озвучку:
PayPal: [email protected]
Приват: 5363542018454976

Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем слухати онлайн безкоштовно

Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Марк Менсон, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем", Марк Менсон

Подібні аудіокниги до "Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Марк Менсон прослухати всі книги автора по черзі

Марк Менсон - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Марк Менсон - Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.