Раймонд Моуді - Життя після життя

Ви можете слухати безкоштовно Життя після життя. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Раймонд Моуді - Життя після життя резюме книги

Життя після життя - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Що таке смерть? Чи живе душа після смерті тіла? У пошуках відповіді на ці питання Раймонд Моуді — всесвітньо відомий американський вчений, доктор філософії, психології та медицини, професор, визнаний міжнародний авторитет у сфері психології смерті й довколасмертного досвіду — проаналізував свідчення понад ста п'ятдесяти пацієнтів, що пережили стан клінічної смерті. Попри всі відмінності у віросповіданні, соціальному становищі та стані здоров'я цих людей, їхні розповіді виявилися на диво схожими і лягли в основу книги «Життя після життя» — світового бестселера, що привернув увагу всього світу до феномену довколасмертних переживань.

Ютуб канал диктора


Подякувати диктору за озвучку:
PayPal: [email protected]
Приват: 5363542018454976

Життя після життя слухати онлайн безкоштовно

Життя після життя - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Раймонд Моуді, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Життя після життя", Раймонд Моуді

Подібні аудіокниги до "Життя після життя" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Раймонд Моуді прослухати всі книги автора по черзі

Раймонд Моуді - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Раймонд Моуді - Життя після життя відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Життя після життя, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.