Христина Козловська - Відступники

Ви можете слухати безкоштовно Відступники. Виконавець: Antonina Ria, Жанр: Українська література, Сучасна проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Христина Козловська - Відступники резюме книги

Відступники - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Antonina Ria,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Якщо одного дня ви прокинулися і зрозуміли, що опинилися у світі без запахів, випадковостей та спонтанностей, вітаю вас - ви у новому ідеальному світі. Але чи потрібен він вам? Світ антисептиків, захисних масок та костюмів. Світ без любові, пристрасті та мистецтва. Якщо ні – тоді варто вирушати у мандрівку і шукати тих, кого це так само не влаштовує і хто зміг чинити (не)тихий опір цьому ідеальному світові. І хай вас навіть назвуть відступником і оголосять полювання на вас. Що б ви не обрали, будьте обережні: створення нового світу у рукавичках може бути небезпечним для вашого здоров'я.

Купити паперову книгу yakaboo

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114448641785

Відступники слухати онлайн безкоштовно

Відступники - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Христина Козловська, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Відступники", Христина Козловська

Подібні аудіокниги до "Відступники" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Христина Козловська прослухати всі книги автора по черзі

Христина Козловська - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Христина Козловська - Відступники відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Відступники, Виконавець: Antonina Ria, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.