Фредрік Бакман - Моя бабуся просить їй вибачити

Ви можете слухати безкоштовно Моя бабуся просить їй вибачити. Виконавець: olena_helena795, Жанр: Світова література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Моя бабуся просить їй вибачити
Виконавець: olena_helena795
21.03.2024
11:16:54
70
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Фредрік Бакман - Моя бабуся просить їй вибачити резюме книги

Моя бабуся просить їй вибачити - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: olena_helena795,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Фредрік Бакман - шведський блогер, журналіст і письменник, книжковий дебют якого відбувся 2012 року. Його романи "Чоловік на ім’я Уве" (екранізація роману отримала Оскар у 2016 році) , "Моя бабуся просить їй вибачити" та "Брітт-Марі була тут" перекладені двадцятьма п’ятьма мовами світу. Книжка "Моя бабуся просить їй вибачити" стала бестселером у США, Німеччині, Норвегії, Ісландії, Південній Кореї та Японії. Всього у світі продано вже близько двох мільйонів примірників цього роману.

Ельзі – сім, і вона не така, як інші. Її Бабуні – сімдесят сім, і вона неймовірно шалена – якщо вважати шаленством, приміром, стояння на балконі й обстрілювання перехожих із рушниці для пейнтболу. А ще бабуся для Ельзи найкращий – і єдиний – друг. Щоночі Ельза ховається від світу в бабусиних історіях про Країну-Спросоння та Королівство Міамас, де ніхто не мусить бути "нормальним".

Моя бабуся просить їй вибачити слухати онлайн безкоштовно

Моя бабуся просить їй вибачити - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Фредрік Бакман, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Моя бабуся просить їй вибачити", Фредрік Бакман

Подібні аудіокниги до "Моя бабуся просить їй вибачити" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Фредрік Бакман прослухати всі книги автора по черзі

Фредрік Бакман - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Фредрік Бакман - Моя бабуся просить їй вибачити відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Моя бабуся просить їй вибачити, Виконавець: olena_helena795, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.