Андрiй Кондратюк - Новели нашого хутора

Ви можете слухати безкоштовно Новели нашого хутора. Виконавець: Шумська Галина, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Новели нашого хутора
Виконавець: Шумська Галина
31.05.2022
12:27:44
79
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Андрiй Кондратюк - Новели нашого хутора резюме книги

Новели нашого хутора - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Шумська Галина,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Андрій Іванович Кондратюк - сучасний український письменник, прозаїк, лiтературознавець. Народився на хуторі Страже Березнівського району, Рівненської області. Автор роману "Важке прозрiння", упорядник тематичних збiрникiв про природу "Лiсова скринька" та "Уклiн землi". Лауреат лiтературной премiї "Благовiст".

До книжки письменника входять Роман-есе "Новели нашого хутора", повiстi й оповiдання. Довколишнiй свiт у творах автора повен поетичних знакiв, якi у своiй повсякчаснiй пульсацiї випромiнюють у людську душу високі з'яви краси, джерела благiсних станiв навколишньої гармонiї. На жаль у наслiдок суспiльно-полiтичних умов та людської дiяльностi цi поетичнi знаки розхитуються i руйнуються, кладучи у душу людини, передусiм у душу митця, вiдчуття незахищеностi й дисгармонiї.

Новели нашого хутора слухати онлайн безкоштовно

Новели нашого хутора - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Андрiй Кондратюк, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Новели нашого хутора", Андрiй Кондратюк

Подібні аудіокниги до "Новели нашого хутора" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Андрiй Кондратюк прослухати всі книги автора по черзі

Андрiй Кондратюк - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Андрiй Кондратюк - Новели нашого хутора відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Новели нашого хутора, Виконавець: Шумська Галина, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.