Вітаутас Рачицкас - Хлопчаки танцюють брейк

Ви можете слухати безкоштовно Хлопчаки танцюють брейк. Виконавець: Настя Хавунка, Жанр: Світова література, Дитяча література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Вітаутас Рачицкас - Хлопчаки танцюють брейк резюме книги

Хлопчаки танцюють брейк - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Настя Хавунка,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Герой книжки "Хлопчаки танцюють брейк" - третьокласник Йокубеліс Вайніс. Він часто втрапляє у халепи, як-от коли вдає із себе хворого або намагається зірвати урок малювання. Він бешкетний, але водночас допитливий і кмітливий, допомагає своєму класу, що заблукав у лісі, хвилюється за однокласницю, з якої насміхаються інші дівчатка, і впевнений, що найкращий подарунок для мами на день народження - самокат. Книжка, в якій автор вміє на рівних розмовляти з дітьми і про смішне, і про серйозне.
Книжки Вітауса Рачицкаса внесені до каталогу "Сто найкращих литовських книжок" і перекладені багатьма мовами.

Хлопчаки танцюють брейк слухати онлайн безкоштовно

Хлопчаки танцюють брейк - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Вітаутас Рачицкас, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Хлопчаки танцюють брейк", Вітаутас Рачицкас

Подібні аудіокниги до "Хлопчаки танцюють брейк" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Вітаутас Рачицкас прослухати всі книги автора по черзі

Вітаутас Рачицкас - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Вітаутас Рачицкас - Хлопчаки танцюють брейк відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Хлопчаки танцюють брейк, Виконавець: Настя Хавунка, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.