Зиґмунд Фройд - Психологія сексуальності

Ви можете слухати безкоштовно Психологія сексуальності. Виконавець: DIMASA, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Психологія сексуальності
Виконавець: DIMASA
15.03.2024
03:55:14
57
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Зиґмунд Фройд - Психологія сексуальності резюме книги

Психологія сексуальності - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: DIMASA,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Психологія сексуальності» — один із найзнаменитіших творів ученого. Написаний у 1905 році, він справив на сучасників враження вибуху гранати і став визначним явищем не тільки в європейській науці того часу, а й у суспільному житті. Автор привернув увагу багатьох людей до цієї фактично закритої теми, тим самим його праця значною мірою сприяла змінам їхнього уявлення про сексуальність. Фройд вперше торкнувся питання дитячої сексуальності, розглянув природу статевого потягу і різних сексуальних відхилень — перверсій, формулюючи революційні положення, які незабаром стали класичними.

Ютуб канал диктора

Психологія сексуальності слухати онлайн безкоштовно

Психологія сексуальності - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Зиґмунд Фройд, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Психологія сексуальності", Зиґмунд Фройд

Подібні аудіокниги до "Психологія сексуальності" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Зиґмунд Фройд прослухати всі книги автора по черзі

Зиґмунд Фройд - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Зиґмунд Фройд - Психологія сексуальності відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Психологія сексуальності, Виконавець: DIMASA, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.