Коллін Гувер - 9 листопада

Ви можете слухати безкоштовно 9 листопада. Виконавець: Аудіокниги українською, Жанр: Світова література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига 9 листопада
13.03.2024
09:34:26
144
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Коллін Гувер - 9 листопада резюме книги

9 листопада - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Аудіокниги українською,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Як знати, що кохання справжнє? А який він — любовний поцілунок як у книжках? Як вісімнадцятирічним зрозуміти, що ця хімія гормонів переросте в щире кохання на все життя? І чи можна пробачити тому, хто збрехав ще в день знайомства? Ось на ці запитання шукають відповіді Феллон і Бен, які зустрічаються раз на рік упродовж п’яти років.

9 листопада слухати онлайн безкоштовно

9 листопада - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Коллін Гувер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "9 листопада", Коллін Гувер

Подібні аудіокниги до "9 листопада" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Коллін Гувер прослухати всі книги автора по черзі

Коллін Гувер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Коллін Гувер - 9 листопада відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу 9 листопада, Виконавець: Аудіокниги українською, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.