Ана-Марія Еріш - Син маминої подруги

Ви можете слухати безкоштовно Син маминої подруги. Виконавець: Катерина Босорканя, Жанр: Українська література, Сучасна проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ана-Марія Еріш - Син маминої подруги резюме книги

Син маминої подруги - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Катерина Босорканя,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Міла та Костя все життя були сусідами. І це єдине, що в них було спільне. Він весь такий ідеальний, не має поганих звичок. Ще й подобається всім батькам, адже його часто приводять в приклад. А якщо сталася якась проблема, то там обов'язково приклала свої руці Міла.

Але ось випускний клас, і зовсім скоро вони покинуть рідні домівкі. І Костя вирішує, що він нарешті має завоювати увагу дівчини, що йому так подобається. Проте хлопцю не вистачає сміливості. І саме тут йому потрібна Міла. Але чи погодиться дівчина допомогти сину маминої подруги?

Ютуб канал диктора

Син маминої подруги слухати онлайн безкоштовно

Син маминої подруги - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ана-Марія Еріш, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Син маминої подруги", Ана-Марія Еріш

Подібні аудіокниги до "Син маминої подруги" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ана-Марія Еріш прослухати всі книги автора по черзі

Ана-Марія Еріш - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ана-Марія Еріш - Син маминої подруги відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Син маминої подруги, Виконавець: Катерина Босорканя, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.