Коллін Гувер - Покинь, якщо кохаєш

Ви можете слухати безкоштовно Покинь, якщо кохаєш. Виконавець: audiobooks.aurally, Жанр: Світова література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Покинь, якщо кохаєш
Виконавець: audiobooks.aurally
09.03.2024
10:32:12
656
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Коллін Гувер - Покинь, якщо кохаєш резюме книги

Покинь, якщо кохаєш - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: audiobooks.aurally,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Яскравий і дещо мелодраматичний сюжет роману виявляється вдалою ширмою, за якою поміщено міркування про актуальні суспільно-психологічні проблеми, одна з яких — насильство в сім’ї.

Головна героїня Лілі, прототипом якої частково постає сама авторка,втрачає тата й знову поринає в спогади про непросте дитинство. Будинок її батьків, шанованих і пристойних громадян, ніколи не був затишним сімейним гніздечком, адже Лілі з мамою жили в постійному напруженні через агресивний характер тата. Нарешті дівчина готова ступити на власний шлях і збудувати свою родину. Однак їй не вдасться знайти спокій,поки вона не здолає всіх тіней минулого й не наважиться розірвати зачароване коло, сплетене з правди, страху, прощення, нерішучості й любові.

Покинь, якщо кохаєш слухати онлайн безкоштовно

Покинь, якщо кохаєш - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Коллін Гувер, виконавець

Коллін Гувер прослухати всі книги автора по черзі

Коллін Гувер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Коллін Гувер - Покинь, якщо кохаєш відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Покинь, якщо кохаєш, Виконавець: audiobooks.aurally, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.