Володимир Винниченко - Поклади золота

Ви можете слухати безкоштовно Поклади золота. Виконавець: Валерій Клименко, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Володимир Винниченко - Поклади золота резюме книги

Поклади золота - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валерій Клименко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
В основу гостросюжетного роману покладено ідею символічних покладів золота в. українських надрах та шалена гонитва за ними після 1917 року двох сил — комуністичної радянської влади в особі чекістів і західноєвропейського світу в особі члена французького парламенту.

Рукопис роману Поклади золота" пролежав у архіві письменника шістдесят років. Написаний упродовж 1926-1927 рр., твір уперше побачив світ за кордоном 1988 року. Нині окремою книжкою він іде до читача і в Україні.

Ютуб канал диктора

Поклади золота слухати онлайн безкоштовно

Поклади золота - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Володимир Винниченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Поклади золота", Володимир Винниченко

Подібні аудіокниги до "Поклади золота" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Володимир Винниченко прослухати всі книги автора по черзі

Володимир Винниченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Володимир Винниченко - Поклади золота відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Поклади золота, Виконавець: Валерій Клименко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.