Тая Смоленська - Няня для дочки чемпіона

Ви можете слухати безкоштовно Няня для дочки чемпіона. Виконавець: Пані Ганна, Жанр: Українська література, Сучасна проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тая Смоленська - Няня для дочки чемпіона резюме книги

Няня для дочки чемпіона - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Пані Ганна,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Вирушаючи з хлопцем на відпочинок, я ніяк не очікую, що коханий зрадить мені і віддасть в руки таємничого і лякаючого незнайомця. Я чекаю від нього чого завгодно, але вже точно не дивного питання:
- З дітьми ладнаєш?
Злякано киваю у відповідь, скоса поглядаючи на вікна і плануючи свою втечу.
- Прекрасно. Завтра мій юрист підготує всі документи. У тому числі договір про нерозголошення. Хоч словом проговоришся комусь - повернешся туди, звідки тебе забрав. Зрозуміла?
- Так, - відавлюю з себе, все ще не розуміючи про що йдеться.
- Дитяча кімната праворуч.
- Яка дитяча?
- Ти слухаєш про що я тобі кажу? Моїй доньці потрібна тимчасова няня. І у тебе є шанс підзаробити трохи грошей на зворотний квиток, - криво посміхнувся він, дивлячись на мене колючим поглядом.

Ютуб канал диктора

Няня для дочки чемпіона слухати онлайн безкоштовно

Няня для дочки чемпіона - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тая Смоленська, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Няня для дочки чемпіона", Тая Смоленська

Подібні аудіокниги до "Няня для дочки чемпіона" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тая Смоленська прослухати всі книги автора по черзі

Тая Смоленська - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тая Смоленська - Няня для дочки чемпіона відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Няня для дочки чемпіона, Виконавець: Пані Ганна, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.