Стівен Кінг - Керрі

Ви можете слухати безкоштовно Керрі. Виконавець: Сергій Філатов, Жанр: Світова література, Жахи, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Керрі
Автор:
Виконавець: Сергій Філатов
08.03.2024
06:57:10
242
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Стівен Кінг - Керрі резюме книги

Керрі - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Філатов,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Вона була з тих, кого називають аутсайдерами, "непопулярними" підлітками. Кпини однокласників, глузування та знущання стали частиною її життя. Коли інші тінейджери зустрічалися, ходили на вечірки та поступово дорослішали, вона жила в справжньому пеклі, яке створила схиблена на релігії мати-фанатичка. Здавалося, світ ненавидів розгублену дівчину й не хотів помічати її страждань. Покинута всіма, вона несвідомо виплекала в собі силу, здатну знищити кривдників. Силу, яка одного дня змусить всіх назавжди запам'ятати її ім'я.

"Керрі" - парапсихічний роман американського письменника Стівена Кінга, написаний у 1974 році. Перший опублікований роман автора, з якого почався успіх Кінга як письменника.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114418379473

Керрі слухати онлайн безкоштовно

Керрі - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Стівен Кінг, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Керрі", Стівен Кінг

Подібні аудіокниги до "Керрі" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Стівен Кінг прослухати всі книги автора по черзі

Стівен Кінг - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Стівен Кінг - Керрі відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Керрі, Виконавець: Сергій Філатов, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.