Луїза Хей - Мудрість жінки

Ви можете слухати безкоштовно Мудрість жінки. Виконавець: Українка з книгою, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Мудрість жінки
Автор:
Виконавець: Українка з книгою
08.03.2024
03:27:22
112
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Луїза Хей - Мудрість жінки резюме книги

Мудрість жінки - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Українка з книгою,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Жінки надто довго були повністю підвладні примхам і системам світогляду чоловіків. Їм розповідали, що, коли та як вони можуть і мають робити. Але світ змінився. І настав час жінкам подолати бар’єри самообмеження. У своїй теплій та відвертій манері авторка демонструє, як жінки будь-якого статусу та віку можуть зробити своє життя мегапродуктивним, реалізувати таланти та розширити можливості. Удосконалити своє життя у всіх царинах: самоповаги і любові, взаємин із батьками й дітьми, багатства та кар’єри. Одинадцять розділів, що закінчуються позитивними цілющими афірмаціями, одинадцять порад, які вже допомогли мільйонам жінок у всьому світі втілити мрії в життя, знайти себе і спромогтися на більше.

Ютуб канал диктора

Мудрість жінки слухати онлайн безкоштовно

Мудрість жінки - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Луїза Хей, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Мудрість жінки", Луїза Хей

Подібні аудіокниги до "Мудрість жінки" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Луїза Хей прослухати всі книги автора по черзі

Луїза Хей - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Луїза Хей - Мудрість жінки відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Мудрість жінки, Виконавець: Українка з книгою, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.