Шарль Пепен - Філософія впевненості в собі

Ви можете слухати безкоштовно Філософія впевненості в собі. Виконавець: Книжкова полиця Анастасії, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Шарль Пепен - Філософія впевненості в собі резюме книги

Філософія впевненості в собі - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Книжкова полиця Анастасії,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Щоразу, коли долають сумніви і страх, що нічого не вийде, — читайте цю книжку. Замість перебувати в стані напруження й невизначеності, надихайтеся мудрим досвідом людей, які боролися з невпевненістю в собі протягом життя.

Спираючись на ґрунтовні праці античних та сучасних філософів, психоаналітиків і психологів, а також на досвід великих спортсменів і митців, Шарль Пепен розкриває таємницю віри в себе. Змінюйте стиль життя і вчіться впевненості в собі, простежуючи шляхи Мадонни, Патріка Едлінджера, Жорж Санд, Джона Леннона, Серени Вільямс та інших легендарних людей.

Скористайтеся можливістю раз і назавжди повірити у свої здібності й запам’ятайте головне: упевненими не народжуються — ними стають.

Ютуб канал диктора

Філософія впевненості в собі слухати онлайн безкоштовно

Філософія впевненості в собі - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Шарль Пепен, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Філософія впевненості в собі", Шарль Пепен

Подібні аудіокниги до "Філософія впевненості в собі" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Шарль Пепен прослухати всі книги автора по черзі

Шарль Пепен - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Шарль Пепен - Філософія впевненості в собі відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Філософія впевненості в собі, Виконавець: Книжкова полиця Анастасії, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.