Катерина Булах - День кота

Ви можете слухати безкоштовно День кота. Виконавець: Надія Компанієць, Жанр: Українська література, Дитяча література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Катерина Булах - День кота резюме книги

День кота - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Надія Компанієць,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Дві подруги, Настя й Кароліна, у перший день літніх канікул перетворюються на кішок і мандрують знайомими околицями, аж поки не настає вечір, і їм час знову ставати людьми. Але Кароліна зникає, і знайти її допоможуть лише нові знайомі – бо з людьми тепер не поговориш… За фантастичним сюжетом дебютної повісті Катерини Булах, відзначеної другою премією конкурсу «Золотий лелека», прозирає природне бажання людини подивитися на себе збоку. І враження від цього захоплюючого перетворення залишаються дуже цікаві й напрочуд показові. Тут направду є над чим задуматися – передовсім над самим собою!

День кота слухати онлайн безкоштовно

День кота - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Катерина Булах, виконавець

Подібні аудіокнижки до "День кота", Катерина Булах

Подібні аудіокниги до "День кота" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Катерина Булах прослухати всі книги автора по черзі

Катерина Булах - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Катерина Булах - День кота відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу День кота, Виконавець: Надія Компанієць, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.