Майк Йогансен - Як будується оповідання

Ви можете слухати безкоштовно Як будується оповідання. Виконавець: Тетяна Дюпіна, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Майк Йогансен - Як будується оповідання резюме книги

Як будується оповідання - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Тетяна Дюпіна,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Із влучною іронією, а подекуди із сарказмом, Майк Йогансен пише про стиль і мову, про героїв і фабулу, про значення літератури і мистецтва загалом. Автор аналізує літературні прийоми, ділиться інколи дотепними, а інколи серйозними порадами для письменників.

Цей практичний порадник з написання новел, оповідань та іншої короткої прози буде корисний авторам-початківцям та всім, хто хоче краще розуміти принципи літературного процесу.

Як будується оповідання слухати онлайн безкоштовно

Як будується оповідання - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Майк Йогансен, виконавець

Майк Йогансен прослухати всі книги автора по черзі

Майк Йогансен - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Майк Йогансен - Як будується оповідання відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Як будується оповідання, Виконавець: Тетяна Дюпіна, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.