Олівія Дарнелл - Павуки

Ви можете слухати безкоштовно Павуки. Виконавець: Юрій Гальмаков, Жанр: Світова література, Детектив, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Павуки
Виконавець: Юрій Гальмаков
07.03.2024
00:21:42
71
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олівія Дарнелл - Павуки резюме книги

Павуки - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Юрій Гальмаков,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Подружжя Бонфілд жило багато років на повному утриманні у своєї літньої родички. Сільвія, незважаючи на хворе серце, продовжувала жити, отримувати всі задоволення, які міг дозволити її вік, і, здавалося, збиралася переступити столітній рубіж. Приїзд у будинок юної Бріджит, яка запропонувала написати мемуари, викликав у неї новий приплив енергії і породив люту ненависть нетерплячої рідні до журналістки. І вони вирішили діяти за своїм сценарієм.

Ютуб канал диктора

Павуки слухати онлайн безкоштовно

Павуки - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олівія Дарнелл, виконавець

Олівія Дарнелл прослухати всі книги автора по черзі

Олівія Дарнелл - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олівія Дарнелл - Павуки відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Павуки, Виконавець: Юрій Гальмаков, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.