Брайан Трейсі - Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час

Ви можете слухати безкоштовно Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час. Жанр: Світова література, Саморозвиток, Книги про бізнес, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Брайан Трейсі - Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час резюме книги

Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час - опис та короткий зміст аудіокниги. , слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Успішні люди не намагаються зробити все й відразу – вони вміють концентруватися на найважливішому. Це видання навчить вас бути ефективним та використовувати свій час з максимальною користю.

Автор розповідає, як вирішувати складні завдання й виходити із зони комфорту, контролювати свій час та життя. Він пропонує 21 практичну пораду, яку можна застосувати просто зараз! Кожну з них він перевірив на власному досвіді!

Ютуб канал диктора

Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час слухати онлайн безкоштовно

Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Брайан Трейсі, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час", Брайан Трейсі

Подібні аудіокниги до "Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Брайан Трейсі прослухати всі книги автора по черзі

Брайан Трейсі - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Брайан Трейсі - Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.