Майк Йогансен - Життя Гая Сергійовича Шайби

Ви можете слухати безкоштовно Життя Гая Сергійовича Шайби. Виконавець: Тетяна Дюпіна, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Майк Йогансен - Життя Гая Сергійовича Шайби резюме книги

Життя Гая Сергійовича Шайби - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Тетяна Дюпіна,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Гай Сергійович Шайба сміявся. Ще зроду свого він не сміявся так. Не срібні дзвоники вибігали й котилися по небу між хмар, не срібні квіти сміху засівали землю між трав — ні! — грубі крики гуркотіли з його грудей, захлинаючись, спиняючи один одного, шибаючи один одного в спину, вони виринали з його веселих грудей. Уперше зроду свого сміявся Гай Сергійович Шайба.

Гай Сергійович Шайба сотав руками, ніби намотуючи на них усе мереживо довколишнього і соняшного світу. Він викидав ногами, ніби знов скидаючи з себе довколишнє соняшне мереживо світу. Він летів уперед, виміряючи ширник просторів, в одну невимірну невмирущу мить облітав навколо світу і знов летів на тім самім місці. Гай Сергійович сміявся на руках у своєї матері.

Життя Гая Сергійовича Шайби слухати онлайн безкоштовно

Життя Гая Сергійовича Шайби - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Майк Йогансен, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Життя Гая Сергійовича Шайби", Майк Йогансен

Подібні аудіокниги до "Життя Гая Сергійовича Шайби" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Майк Йогансен прослухати всі книги автора по черзі

Майк Йогансен - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Майк Йогансен - Життя Гая Сергійовича Шайби відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Життя Гая Сергійовича Шайби, Виконавець: Тетяна Дюпіна, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.