Майк Йогансен - Списана спина

Ви можете слухати безкоштовно Списана спина. Виконавець: Тетяна Дюпіна, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Майк Йогансен - Списана спина резюме книги

Списана спина - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Тетяна Дюпіна,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Оповідання про протистояння сільскої бідноти, що об'єднується в колективне господарство, та куркулів, котрі намагаються цьому завадити. Україна, 20-ті роки XX століття. Вперше цей твір було опубліковано в збірках Майка Йогансена "Оповідання про Майкла Паркера" (Харків, Лім, 1931), та "Оповідання" (Харків, Рух, 1932).

Списана спина слухати онлайн безкоштовно

Списана спина - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Майк Йогансен, виконавець

Майк Йогансен прослухати всі книги автора по черзі

Майк Йогансен - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Майк Йогансен - Списана спина відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Списана спина, Виконавець: Тетяна Дюпіна, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.