Карлос Сафон - Марина

Ви можете слухати безкоштовно Марина. Виконавець: Pik CaH4E3, Жанр: Світова література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Марина
Виконавець: Pik CaH4E3
07.03.2024
06:57:33
121
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Карлос Сафон - Марина резюме книги

Марина - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Pik CaH4E3,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Барселона 1980 року.
Підліток на ім'я Оскар потрапляє в покинутий будинок на околиці колись розкішного кварталу й знайомиться з його мешканцями - такими ж уламками колишньої величі, як і їх житло. Разом з примарами минулого воскресає й міська легенда - страшна й трагічна історія геніальної та одержимої людини, котра змінила безліч доль.
Тільки ось чи легенда це?

"Марина" - це найбільш неоднозначний роман з усіх книг авторства Карлоса Руїса Сафона. І, за власним зізнанням письменника, цей роман досі залишається найулюбленішим та найбільш особистим у його творчості.

Незважаючи на містичність, роман описує самодослідження, розквіт любові та її важке управління, а також меланхолію, спричинену вірністю.

Марина слухати онлайн безкоштовно

Марина - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Карлос Сафон, виконавець

Карлос Сафон прослухати всі книги автора по черзі

Карлос Сафон - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Карлос Сафон - Марина відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Марина, Виконавець: Pik CaH4E3, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.