Януш Вишневський - Самотність у мережі

Ви можете слухати безкоштовно Самотність у мережі. Виконавець: Характерник, Жанр: Світова література, Сучасна проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Януш Вишневський - Самотність у мережі резюме книги

Самотність у мережі - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Характерник,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Книга, яка стала феноменом.
"Самотність у Мережі" - це історія віртуального кохання, що стала реальністю. Герої роману зустрічаються в інтернет-чатах, обмінюються еротичними фантазіями, розповідають історії зі свого життя. Вони втікають від реальності у віртуальний, вигаданий та створений ними світ. Світ, який шаленими темпами рухається вперед, забуваючи про все навколо.

Спілкування головних героїв поступово окреслює мету, що єднає обох – прагнення зустрічі в реальному житті. Ця зустріч готувалася дуже довго, ретельно, з усіма деталями, однак незважаючи на всі приготування доля внесла в неї свої корективи.

Ютуб канал диктора

$ Підтримати Характерника гривнею

Самотність у мережі слухати онлайн безкоштовно

Самотність у мережі - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Януш Вишневський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Самотність у мережі", Януш Вишневський

Подібні аудіокниги до "Самотність у мережі" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Януш Вишневський прослухати всі книги автора по черзі

Януш Вишневський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Януш Вишневський - Самотність у мережі відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Самотність у мережі, Виконавець: Характерник, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.