Міка Стів - Договір з блогером

Ви можете слухати безкоштовно Договір з блогером. Виконавець: Катерина Босорканя, Жанр: Світова література, Сучасна проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Міка Стів - Договір з блогером резюме книги

Договір з блогером - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Катерина Босорканя,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Теперішнє, минуле, вороги, кохання, секс, робота, дружба, розмірне життя - все якимось чином скрутилось у клубок. І що далі? Тікати, як колись, чи битись об лід наче риба, щоб мати шанс на майбутнє?

Все якось надто складно, тому я просто живу, приймаючи просто рішення, а далі… Далі час розставить все на свої місця.
Одна зустріч із нею - і мене затягнуло. В другу з її уст злетіла дивна пропозиція. Від неї відмовився б тільки дурень, але не потрібно забувати, що «безплатний сир» лишень у мишоловці. І моя, здається, захлопнулась!

Вікове обмеження: 18+

Ютуб канал диктора

Договір з блогером слухати онлайн безкоштовно

Договір з блогером - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Міка Стів, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Договір з блогером", Міка Стів

Подібні аудіокниги до "Договір з блогером" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Міка Стів прослухати всі книги автора по черзі

Міка Стів - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Міка Стів - Договір з блогером відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Договір з блогером, Виконавець: Катерина Босорканя, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.