Стівен Кінг - Поганий хлопчик

Ви можете слухати безкоштовно Поганий хлопчик. Виконавець: Сергій Філатов, Жанр: Світова література, Повісті й оповідання, Жахи, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Стівен Кінг - Поганий хлопчик резюме книги

Поганий хлопчик - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Філатов,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У житті повно Великих Питань, чи не так? Фатум чи доля? Рай чи пекло? Кохання чи зваба? Поміркованість чи імпульсивність? "Бітлз" чи "Стоунз"?
Для мене на першому місці завжди були "Стоунз", бо "Бітлз" якось розм’якли, щойно стали Юпітером Сонячної системи поп-музики (моя дружина колись називала сера Пола Маккартні "очима старого пса", і ця фраза досить точно передає мої відчуття). Але ранні "Бітлз"… о, вони грали справжній рок, і я досі залюбки слухаю деякі старі записи, здебільшого кавери. Інколи навіть хочеться трохи потанцювати.

Найбільше я любив їхню версію класики Ларрі Вільямса "Поганий хлопець" , яку Джон Леннон співав хрипким, збудженим голосом. Особливо мені подобалася настановна кульмінація: "Поводься пристойно, хлопче!" І згодом я вирішив, що треба написати оповідання про маленького поганого хлопчика, який став чиїмось новоспеченим сусідою. Він зовсім не мав бути пекельним виплодком чи одержимим якимось стародавнім демоном а-ля "Екзорцист". Він був поганим, та й годі, поганим до самих кісток, апофеоз усіх поганих хлопчиків, які колись жили на цій землі. Він уявлявся мені вдягненим у шортики, а на голові була шапочка з пропелером. Я знав, що він завжди всім капостить і ніколи не поводиться пристойно.

Це оповідання утворилося саме навколо поганого хлопчика — злого двійника Слаґґо, друга Ненсі з коміксів....

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114418379473

Поганий хлопчик слухати онлайн безкоштовно

Поганий хлопчик - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Стівен Кінг, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Поганий хлопчик", Стівен Кінг

Подібні аудіокниги до "Поганий хлопчик" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Стівен Кінг прослухати всі книги автора по черзі

Стівен Кінг - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Стівен Кінг - Поганий хлопчик відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Поганий хлопчик, Виконавець: Сергій Філатов, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.